Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży drzewnej. Od wielu lat pracujemy z drewnem kominkowym, opałowym i tartacznym. Ze względu na lokalizację naszej firmy swoją ofertę kierujemy głównie do mieszkańców Poznania i południowych okolic miasta, a także innych miescowości w pobliżu naszej firmy m in. Kórnik, Śrem, Środa Wlkp.

Zgodnie z naszym przewodnim hasłem: "JAKOŚC PRZEDE WSZYSTKIM" od lat staramy się aby nasze produkty i obsługa klienta spełniały najwyższe standardy. Ciągły rozwój naszej firmy i dążenie do coraz wyższej jakości usług to gwarancja profesjonalizmu naszej firmy. W swojej ofercie posiadamy drewno kominkowe i opałowe. Drewno kominkowe produkujemy z drewna liściastego.

W stałej ofercie posiadamy drewno z następujących gatunków drzew: grab, buk, jesion, dąb, brzoza, olcha okazjonalnie posiadamy również inne gatunki liściaste: klon, jawor, wiąz, topola, osika. W związku z wieloma pytaniami posiadamy również drewno opałowe sosnowe. Nasze drewno produkowane jest z najwyższej jakości drewna liściastego pozyskiwanego przede wszystkim a Lasach Państwowych. Drewno zakupujemy z sortymentów przeznaczonych do dalszej obróbki przemysłowej (S2A, S2B, WO) - nie kupujemy tzw gałęziówki (drobnych wałków poniżej średnicy 7 cm) i drewna opałowego, w którym często można znaleźć sporą ilość próchnicy.

Drewno kominkowe produkowane przez naszą firmę posiada wysoką wartość opałową i grzewczą. W tym celu zaraz po jego przywiezieniu z lasu jest cięte, łupane, układane i przykrywane od góry by jak najszybciej mogło przesychać i osiągać odpowiednią do palenia wilgotność. Drewno sezonujemy na wolnym powietrzu zabezpieczone przed deszczem.

W naszej ofercie znajdziecie również Państwo drewutnie do przechowywania i sezonowania drewna.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w kolejnych zakładkach strony. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, e-mailowo oraz w siedzibie naszej firmy.