Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży drzewnej. Od wielu lat pracujemy z drewnem kominkowym, opałowym i tartacznym. Ze względu na lokalizację naszej firmy swoją ofertę kierujemy głównie do mieszkańców Poznania i południowych okolic miasta, a także innych miescowości w pobliżu naszej firmy m in. Kórnik, Śrem, Środa Wlkp. Zgodnie z naszym przewodnim hasłem: "JAKOŚC PRZEDE WSZYSTKIM" od lat staramy się aby nasze produkty i obsługa klienta spełniały najwyższe standardy.

Cena 1 metra przestrzennego (1 palety drewna)
rodzaj drewna

drewno świeże

drewno sezonowane

olcha

270 zł 330 zł

brzoza

280 zł 340 zł

akacja

290 zł 340 zł

dąb

290 zł 340 zł

jesion

320 zł 370 zł

buk

320 zł 370 zł

grab

330 zł 390 zł


Drewno sprzedajemy wyłącznie układane na paletach. Minimalna ilość zakupu to 1mp* (metr przestrzenny) = 1paleta
Przy odbiorze osobistym własnym transportem pobieramy opłatę - kaucję za palety w wysokości 10 zł zwrotnie po oddaniu palet. Możemy również załadować drewno luzem ściągając je z palet i wrzucając do samochodu.


Dowiedz się więcej jak wybrać drewno do kominka →

Dowiedz się więcej o gatunkach drewna →


Koszty dostawy:

Naszym klientom oferujemy dostawę drewna w bardzo dobrych cenach. Koszty zależą od lokalizacji (strefy), do której drewno trzeba dowieźć. Dowiedz się więcej o dokładnych kosztach dostawy →

Usługi dodatkowe:

Układanie drewna - ustalane indywidualnie od odległości pomiędzy samochodem, a miejscem ułożenia drewna. minimalny koszt wynosi 30 zł za każdy ułożony metr drewna w odległości do 4 metrów od krawędzi samochodu. W przypadku większych odległości ceny ustalane indywidualnie.

W wyjątkowych sytuacjach pomagamy również wnieść drewno na piętro czy do piwnicy - wówczas cena jest indywidualnie ustalana w zależności od odległości itp.*W przemyśle drzewnym mierzy się drewno w metrach sześciennych - m3 i metrach przestrzennych - mp.
- 1 metr sześcienny drewna (m3) to 1mx1mx1m bez pustych przestrzeni - w leśnictwie obowiązuje przelicznik średnicy kłody tartacznej i jej długości i na tej podstawie oblicza się metr sześcienny drewna, w przypadku drewna stosowego (krótkiego 1,2m-2,4m), stosuje się miarę metra przestrzennego.
- 1 metr przestrzenny drewna (mp) to miara drewna 1mx1mx1m ściśle ułożonego ale z pustymi przestrzeniami w środku. W sprzedaży drewna kominkowego jest to miara 1mx1mx1m dokładnie ułożonego drewna.
- 1 metr przestrzenny nasypowy to miara drewna stosowana głównie podczas sprzedaży drewna kominkowego zawiera zwykle mniej drewna aniżeli metr przestrzenny ułożony. W naszej firmie sprzedajemy jedynie drewno w metrach przestrzennych dokładnie ułożonych na palecie!


Nie czekaj i zamów drewno kominkowe już dziś! Tel: 607 406 402 mail:drewnokominek@wp.pl